שאלות ותשובות

האם יש הבדל בין אריחי קרמיקה לחדר אמבטיה ולמטבח?
אין הבדל בין האריחים. עם זאת במטבח, באיזורים שעלולים להתלכלך בתדירות גבוהה,(במיוחד מעל השיש),  עדיף להימנע משימוש באריחים מחוספסים או באריחים שאינם מזוגגים, על מנת להקל בניקוי.
מהם הפרמטרים החשובים בבחירת כלים סניטריים?
ישנם שני פרמטרים עיקריים שיש לבחון בעת קניית כלים סניטריים:
1.פונקציונאליות:
 • אסלה ובידה
  מבנה האסלה - צריך להיות מבנה שיאפשר מינימום סימני לכלוך. יש לבחון את רוחב אגן האסלה וזווית קירות אגן האסלה בכדי ליצור חיכוך מינימלי עם ההפרשות ועל מנת ששטיפת אגן האסלה תעשה בצורה הקלה והאפקטיבית ביותר, (מבלי שנצטרך להדיח את האסלה יותר מפעם אחת).
  זיגוג- רצוי שכל חלקי האסלה ו/או הבידה (לרבות האזורים הנסתרים), יהיו מזוגגים בכדי למנוע ספיחה של לכלוך בחרס.
 • כיורים
  אגן השטיפה- יש לבדוק האם אגן השטיפה פונקציונאלי לשימוש מבחינת עומק ורוחב- לוודא שמים לא משפריצים החוצה מתוכו.
  ירידת המים- יש לבחון האם ניקוז המים לתוך הסיפון הוא בזווית נכונה, ניקוז המים צריך להיות מהיר. יש להביא בחשבון שבזווית ניקוז לא נכונה, יישארו לאורך השנים משקעי לכלוך ותצטבר אבנית על דפנות הכיור.
2.גימור עיצובי:
יש לשים לב לפרטים הבאים:
 • אחידות הגלזורה על כל פני הכלי הסניטרי, מבחינת עומק הצבע, האיכות ורמת הברק.
 • התאמת צבע וגוון בין כל המוצרים של סט הכלים הסניטריים שמיועדים לאותו החדר.
 • בחירת גימור עיצובי (קלאסי/וינטייג' וכו') והתאמתו לסוג החיפוי, הריצוף והריהוט בחדר.
 
גימור עיצובי שהושקעה בו מחשבה ונבחנו בו כל האלמנטים הנ"ל נותן תחושה מיידית של מראה נקי אחיד ואייכותי, גם אם סגנון העיצוב אינו מתוחכם או ייחודי.
אילו מוצרים ניתן לרכוש בחנות עודפים?
בחנות העודפים ניתן לרכוש את כל מוצרי החברה המוצעים בחנויות האחרות, ובנוסף מוצגים בחנות זו עודפי מוצרים וסדרות שונות של אריחים וחיפויים קרמיקה עודפים, או מוצרים שאותם הוחלט להוריד מהקולקציה. כל זאת במחירים מוזלים במיוחד. אנו ממליצים להגיע לאחד מסניפי הרשת שלנו, להתרשם ממגוון קולקציות העודפים ולקבל ייעוץ מקצועי ממעצבים שישמחו לעזור לכם.
יש לי מעצבת פנים שעוזרת לי בעיצוב הבית, האם מומלץ לבוא יחד איתה לבחירת האריחים?
ההחלטה אם להביא מעצבת משתנה מלקוח ללקוח. הרוב המכריע של הלקוחות מגיע ללא מעצבת ומסתמך על טעמו האישי תוך ליווי וייעוץ של הצוות המקצועי בחנות. הצוות עוסק באופן יומיומי בעיצוב והתאמת המגוון המשתנה של המוצרים הקיימים בשוק לצורכי הלקוח ולסגנון שלו. במידה והלקוח מעדיף לעבוד עם המעצבת שלו, נשמח לסייע לה ולעמוד לרשותה בכל הנדרש.
האם אפשר לבחור אריחים מתוך הקטלוג באינטרנט? (או שעדיף לבוא ולראות את המוצר בחנות?)
אפשר כמובן לרכוש מוצרים מתוך הקטלוג באינטרנט, עם זאת, אנו ממליצים להגיע אלינו לאחד מסניפי הרשת ולהתרשם ממבחר האריחים באופן פרונטלי וכמובן גם  לקבל ייעוץ להתייעץ עם מעצבי הפנים שנמצאים באופן קבוע בסניפים בכדי להתאים את פריסת המוצר לתנאי הבית המיוחדים שלכם כדי שתוכלו לקבל את התוצאה העיצובית אותה רציתם מלכתחילה.
מה כוללת התחזוקה השוטפת למשטח קרמיקה?
ניקוי אריחים שוטף צריך להתבצע עם מים וסבון פשוט. רצוי לוודא שחומר הניקוי לא יכיל ווקס או חומרים מגבירי ברק שמשאירים סימנים על אריחי הקרמיקה. בכל מקרה, אין לנסות חומרי ניקוי חריפים ומרוכזים על האריחים טרם בדיקה בפינה נסתרת, בכדי שלא לפגום במראה האחיד של הגלזורה על פני כל משטח החיפוי, במידה וחומר הניקוי אינו מתאים. למידע נוסף אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל תשובה מקצועית!