קולקציית woodland bassa - דמוי עץ

לכל המאמרים
בעידן המודרני, אנו מחפשים כל העת דרכים חדשות להפיח חיים בעיצוב ומראה הבתים, תוך שימוש באלמנטים טבעיים וחמים שיקנו לנו מעין תחושה של בית כפרי ושקט באמצע העיר החיה. קולקציית woodland bassa - מתוך מגוון קולקציות לריצוף דמוי פרקט, מביאה לכם אריחי קרמיקה דמויי עץ במגוון דגמים וצבעים, המשלבים באופן המושלם את החוסן של האריחים המגן עליהם מפני בליה, לצד המראה הקלאסי, האלגנטי והכפרי של העץ הטבעי. דגמי האריחים מתאימים לכל עיצוב שתבחרו, החל מן העיצוב המודרני והקר ביותר, ועד לעיצוב הכפרי והיוקרתי.

כשלא תמיד ניתן לשלב רצפת פרקט  


העץ הטבעי הינו אלמנט מוכר שמשמש את האדם לבנייה ועיצוב עוד  מן התקופה הפרה-היסטורית. החוסן הגולמי, ביחד עם הקלות היחסית שבה ניתן להשתמש בו ולהתאים אותו לצרכינו, הפך את העץ לאחד מן החומרים הבסיסיים, המוכרים והמזוהים ביותר עם תרבות האדם. לכן, לא מפתיע שהעץ, ובמידה רבה יותר מכל שאר החומרים, יודע לעורר בנו תחושת ביתיות, חמימות וחיוניות.
עם זאת, החיים בעידן הנוכחי מחייבים אותנו להשתמש בחומרים עמידים ומאסיביים יותר, שיוכלו להתאים לשיטות הבנייה המודרניות ולעמוד גם בנזקי הזמן, הבלייה והטכנולוגיות שמאפיינות את בניית הבתים והבניינים. לכן, אנשים רבים בוחרים שלא להשתמש בעץ טבעי בדירותיהם ולשלב במקום חומרים אחרים וחזקים יותר, אך כאלה שדוחקים לשוליים את תחושת החמימות שאנו כל כך מחפשים.קולקציית woodland bassa מתאימה לחיים המודרניים


הקולקציה החדשה תאפשר לכם לשלב בצורה מושלמת אלמנטים כפריים בחיים העירוניים התוססים וממש כמו היער הערבתי המאופיין בעצים בודדים המפיחים חיים באמצע השממה, כך גם האריחים יפיחו חיים ואופי מחודשים בקווים הישרים והקרים של הבנייה והעיצוב המודרני. המראה המגושם של העץ, ללא צורות גיאומטריות ותכנון מראש, יאפשר יצירת חללים מלאים ומזמינים לבני הבית והאורחים.
 
מעבר לכך, השימוש דווקא באריחים דמויי עץ יחסכו מכם את תהליכי הבלייה האופייניים לחומרים אורגניים ויקנו לרצפות את אותו מראה נחשק ומתאים לכל עיצוב כפרי או מודרני. כך, קיימים אריחים בגוונים הבהירים יותר, המשתלבים נהדר עם עיצוב עכשווי המאופיין באופי נקי ומוקפד, בעוד שקיימים אריחים בגוונים החומים-כהים יותר שמתאימים יותר לעיצוב כפרי, חם ואלגנטי. במלים אחרות, עתה תוכלו לקבל את הטוב מכל העולמות, וליהנות מרצפה במראה עץ טבעי וגולמי העשויה מאריחים איכותיים ועמידים. קישורים רלוונטיים: