פרקט או קרמיקה

לכל המאמרים
אנשים רבים, בבואם לעצב או לחדש אזורים מסוימים בבית, מתלבטים בין פרקט לבין קרמיקה. חשוב להבין את ההבדלים בין פרקט לקרמיקה על מנת להגיע להחלטה הנכונה ובשביל זה אנחנו פה.

השאלה הראשונה שעליכם לשאול את עצמכם היא - על איזה חלל מדובר? קיימים חדרים בבית שמבחינה עיצובית מראה העץ פחות מתאים להם. לרוב מראה של רצפת עץ מתאים יותר לסגנון חמים, לחדרי שינה או לסלונים, פחות למטבח ולחדר המקלחת.
השאלה השניה היא – הרגלי ניקיון: את הפרקט ניתן רק לנגב ולא להרטיב, כך שחשוב להבין מהם הרגלי הניקיון במשפחה לפני שמחליטים. את הקרמיקה ניתן להרטיב והתחזוקה שלה קלה.
השאלה השלישית ואולי החשובה מכולן היא - מה התקציב? דבר שמוביל גם לשאלה מקבילה – האם אתם מתכננים לבצע תחלופה של הריצוף בכל כמה שנים או מעוניינים בריצוף לשנים רבות?
פרקט הוא זול יותר מקרמיקה, אבל פרקט זול דורש החלפה בכל שנתיים, כך שחשוב לקחת בחשבון תקציב כולל לכמה שנים. הפרקט היקר יותר מחזיק זמן רב יותר, אך הוא בעל תחזוקה יקרה מאד. לעומת זאת, הקרמיקה פרקטית לשנים רבות.

 

הכירו גם את האופציה השלישית וזו שפותרת את כל הבעיות – ריצוף דמוי פרקט


לפני שהגעתם להחלטה נספר לכם שישנה אופציה שמשלבת את העיצוב המרשים של העץ ואת הנוחות והפרקטיות של הקרמיקה. ריצוף דמוי פרקט הוא התחליף האולטימטיבי והפתרון המושלם גם למראה חמים וגם לקלות ניקיון ותחזוקה. אנו מציגים בפניכם ארבע קולקציות דמויות עץ, מיוחדות במינן!

 

קולקציית Woodland Bassa


הקולקציה הזו מהווה את השילוב המושלם בין חוסן, עמידות ויוקרה של האריחים, לבין מראה העץ המעניק תחושה של טבעיות, כפריות והרמוניה בבית. גווני וסוגי האריחים, עוצבו בקפידה ומתאימים לכל עיצוב עדכני, החל מעיצוב מנימליסטי ומוקפד, דרך עיצוב עכשווי ומודרני ועד למראה כפרי, חמים ומעשיר. כמו כן, האריחים יקנו אופי, חיות ויוקרה לכל בית בו הם ישולבו.

 Woodland Bassa

קולקציית דמוי פרקט Vogue Bassa


אם אתם מחפשים דרך ייחודית לקביעת הטון העיצובי בחדר האירוח, השינה או המטבח, הקולקציה הזו תתאים לכם במיוחד. אריחי הקרמיקה בסגנון הפרקט יעניקו תחושה מאוזנת ויוקרתית לחללים השונים, תוך שמירה על פונקציונאליות רבה יותר מאשר זו שמתאפשרת על ידי שילוב פרקט רגיל. הגוונים של האריחים מגוונים ביותר ויתאימו הן למטרות הארה של חללים קטנים, השתלבות הרמונית בעיצוב של החללים המרכזיים ואפילו הענקת טאצ' מיוחד לחללים ה"משעממים " יותר.

Vogue Bassa
 

Naturae bassa


אריחי גרניט פורצלן שעוצבו בהשראת אלמנטים טבעיים ומעניקים לכם את כל הטוב שבמראה העץ הטבעי, לצד שימוש בחומרי גלם אמידים וחזקים. הקולקציה מתייחדת בין השאר במרקמים השונים של מראה הפרקט הבאים לידי ביטוי באריחים ובנוסף, גם קולקציה זו מורכבת ממספר דגמים וגוונים שיתאימו לכל עיצוב וגודל חלל.

Naturae bassa

קולקציית Fioranese Negozio


אם תמיד אהבתם את הרצפות בבתים לשימור בתל אביב הישנה, או את הריצוף באריחי קרמיקה בסגנון מזרח-תיכוני, זוהי הקולקציה עבורכם. ללא ספק, מדובר בקולקציה מיוחדת במינה של אריחים במראה מסורתי, אקלקטי ואומנותי. בעזרת שימוש נכון בצורות גיאומטריות מופשטות ולא מופשטות, צבעים נכונים והשראה איטלקית-היסטורית, האריחים הללו מהווים את הדרך המושלמת להקניית אופי קצת שונה ממה שאנחנו רגילים, אך מלא אלגנטיות וצורה. האריחים הללו יפיחו חיים בכל חלל בו הם ישולבו ויגררו מחמאות רבות מכל אורח שמגיע הביתה.

Fioranese Negozio

עמודי הקולקציות: