עולם הקרמיקה בשנת 2018 – מה מייחד אותו?

לכל המאמרים
קרמיקה היא כלי עיצובי הקיים כבר שנים רבות. היופי שבה הוא שהיא מתפתחת משנה לשנה, והופכת להיות חזקה יותר, יפה יותר, ומצליחה לענות על הצרכים האנושיים. עם ההתפתחויות, גם אנחנו שואפים להיצמד לטרנדים העולמיים ולהביא לכם את הדברים החמים והמבוקשים ביותר בתחום. תערוכות קרמיקה עולמיות שהתקיימו בפתחה של שנת 2018 הביאו עמם חידושים שאתם וודאי תרצו להכיר. אז מה חדש?
 

חיפויי קרמיקה גדולים יותר


חיפוי קרמיקה משדר חדשנות, סטייל והרבה יופי. החיפויים החדשים, בעיקרם מותאמים לקירות לחדרי אמבטיה, לסלונים ולחדרים ציבוריים. אחד מהחידושים הבולטים הוא חיפויי קרמיקה בגדלים אחרים ממה שהכרנו. אם התרגלנו לעבוד עם חיפויים בגדלים סטנדרטים של  20/20 ו-30/30, כיום ישנה האפשרות לעצב את קירות הבית עם אריחים במידות של  100/300, 75/150, 120/120. השינוי שמשתקף בחללי הבית הוא דרמטי לטובה, כשקירות הבית נותנים אשליה של רוחב.

אריחי טרצו
 

אריחי טרצו מפתיעים ואריחי שברון


בעבר, רצפות הטרצו היו מנת חלקם של מרבית הבתים בישראל. כיום, עם הטרנדים המתחדשים, הטרצו חוזר אלינו בגדול, תרתי משמע  – טרצו על בסיס אריחי קרמיקה ואריחי גרניט פורצלן, בעלי חוזק גבוה ופרקטיות. את האריחים דמויי הטרצו ניתן לקבל בגדלים שונים מבעבר אשר משווים לבית מראה אקסקלוסיבי. מחירם נע בהתאם למספר האבנים המשובצות, מקור האבנים והמיון שלהם. התפתחות נוספת שכובשת את עולם העיצוב היא אריחי קרמיקה דמויי שברון. אמרנו חדשנות, אמרנו טרנדים, וזו בדיוק הכוונה. אריחי קרמיקה המונחים יחדיו וחתוכים שלא בזווית הסטנדרטית של 90 מעלות היוצרים פסיפס משגע. בעבר, חיתוך אריחי קרמיקה בצורת שברון היה מתבצע באופן ידני, דבר שהיה כרוך בעבודה רבה ובהתאם לכך, גם העלות הייתה גבוהה. כיום, בעזרת החידושים, ניתן להדפיס תבניות של שברונים ובכך להפוך את התהליך לקצר, מהיר וזול יותר.


           

עולם חדש ונגיש


המחיר הנגיש והפרקטיות הגבוהה של הטרנדים החדשים בעולם הקרמיקה מייצרים משהו חדש שאין לנו ספק שהולך לכבוש אתכם. עם זאת, חשוב מאוד להתאים את הריצוף, סגנונו וצבעו לחללים המיועדים, כדי להעצים את יתרונותיהם של אריחי הקרמיקה. לייעוץ והתאמה מומלץ להיוועץ עם מומחים בתחום.

עמודים רלוונטים:


קולקציית Abstract
קולקציית Board