בחירת ריצוף דמוי פרקט

לכל המאמרים
 
למעבר ישירות לקולקציית ריצוף דמוי פרקט.

ריצוף גרניט דמוי פרקט מהווה כיום את התחליף האולטימטיבי לרצפת עץ טבעי, שכן הוא משלב בצורה אופטימלית בין מראה טבעי חמים ובין פונקציונאליות גבוהה יחד עם תחזוקה ועליות נמוכות.

קרמיקה דמוי פרקט מבטאת באופן ממשי את הטכנולוגיות המתקדמות המאפשרות לריצוף דמוי פרקט להיראות דומה לחומר הטבעי- העץ, תוך הרחבת המגוון העיצובי בקולקציות אריחים גרניט פורצלן דמוי פרקט בכל צבע, טקסטורה וסגנון שנבחר. כך נוכל למצוא עיצובים יוצאי דופן בגוונים אדמדם, ירוק, גוונים שונים של חום או בצבע לבן, המעצימים את יופיו וגודלו של המרחב העיצובי.

הריצוף שנקבל יהיה ריצוף קרמיקה עם עמידות וחוזק גבוהים לאורך זמן, אך לא על חשבון אסתטיקה ויופי במראה אלגנטי ויוקרתי, בחיתוכים המדמים אפקט של עץ טבעי עם האופי והמרקם שלו, אשר יתרמו לאווירה החמימה שנרצה ליצור בחלל העיצובי.

אריחי קרמיקה דמוי פרקט מוצעים במגוון גוונים הדומים לריצוף הפרקט הטבעי ואף נוספו להם שידרוגים שונים, כגון הדפסים על גבי האריח ההופכים את הריצוף לטרנדי וייחודי. כמו בבחירת פרקט עץ טבעי, כך גם בבחירת קרמיקה דמוי פרקט, חשוב לבחור שילובי צבעים נכונים, במיוחד כאשר אנו יודעים מה הצבע השולט בחלל, (ריהוט, קירות), בו מותקן הריצוף.


ריצוף דמוי פרקט

טיפים חשובים לבחירת צבע פרקט


  • מומלץ להקפיד על הבדל בין גוון קרמיקה דמוי פרקט לבין גוון הריהוט והקירות בכדי לשמור על איזון הגוונים והבולטות של מרכיבי המרחב העיצובי.  אריחים דמוי פרקט בגוון בהיר, מעניקים תחושה של חלל גדול ורחב.
  • במידה ורוצים ליצור אווירה כפרית וחמימה מומלץ לבחור באריחים דמוי פרקט כהים, המשתלבים היטב עם ריהוט וקירות בהירים.
  • סוג תאורה משפיע על מראה החלל- גוונים בהירים מחזירים אור, לעומת גוונים כהים ה'בולעים' אותו.
  • צבע קרמיקה דמוי פרקט משפיע גם על התחושה של מי ששוהה בחלל. כך למשל אריחים דמוי פרקט בצבע מייפל בהיר יאירו את החדר ויעניקו אווירה שלווה, אל מול אריחים דמוי פרקט בגווני אדום-חום שיספקו תחושה חמה ואינטימית, או בצבע חום כהה למראה האותנטי והנינוח. הגוון הלבן של אריחים דמוי פרקט יוצרים תחושה עכשווית של חללים רחבים ופתוחים. הגוון האפור האופנתי, הנו גוון ניטרלי ושקט, המשתלב כמעט עם כל הגוונים הקיימים בחלל.

ריצוף דמוי פרקט כהה


לקריאה נוספת בהרחבה על גרניט פורצלן.

תוכן רלוונטי לבחירת ריצוף דמוי פרקט:

קולקציית דמוי פרקט Vogue Bassa
קולקציית Woodland Bassa
קולקציית Naturae Bassa
קולקציית Fioranese Negizio
טיפים לבחירת אריחים לבית

ריצוף גרניט פורצלן
המדריך לבחירת הריצוף לבית