בחירה נכונה של קרמיקה לאמבטיה

לכל המאמרים
קרמיקה לאמבטיה
 
חדר האמבטיה שהיה פעם 'תחנת הרכבת' של הבית, בו עצרנו במהלך היום להתרענן לכמה רגעים במקלחת קצרה בזמנים קצובים, הפך לממלכת הפינוק הפרטית שלנו שבה אנו יכולים להוריד את המסך על העולם הרועש והקצבי שבחוץ, לזרום עם המים והשקט, לשחרר מתחים ופשוט להירגע.
 
חומר הגלם הפופולרי לעיצוב חדר האמבטיה הוא קרמיקה לאמבטיה. השלב הראשון בעיצוב חדר אמבטיה הוא בחירת הצבעים והשלב השני הוא בחירת סוג הקרמיקה, בהתאם למבנה, לצרכים ולמידות. הקרמיקה לאמבטיה שמאופיינת במגוון טקסטורות, צורות וגוונים מאפשרת לעצב את חדר האמבטיה בהתאמה אישית לכל טעם, סגנון ותקציב שתבחרו.

עיצוב אורבני לאמבטיה
 
כלל האצבע בבחירת קרמיקה לאמבטיה הוא בחירת אריחים גדולים בכדי לייצר תחושת מרחב, תוך התאמת גודל האריחים לגודל החלל. מבחינת פרקטיות השימוש, אריחי קרמיקה פשוטים להתקנה ולתחזוקה וניתן לחתוך אותם בקלות ולהתאימם לפתחי ביוב וצנרת בצורה מדוייקת. במידה ומדובר בחלל קטן מומלץ לבחור באריחי קרמיקה לאמבטיה בגוון בהיר ובכל מקרה להתחשב בצבעים ובסגנון של הכלים הסניטריים וארונות האמבטיה וליצור מראה עיצובי אחיד.
 
יריעת אפשרויות העיצוב בבחירת קרמיקה לאמבטיה מתפרסת על כל סגנון. כך למשל נוכל ליצור מראה יוקרתי ונוצץ באמצעות קרמיקה בגוון מבריק, או למשל אמבטיה במראה רטרו עם אריחים מאוירים ואריחים דמויי טרצו בסגנון אוריינטלי במבחר גוונים וטקסטורות, בהשראת סגנון הבאוהאוס.

בחירה נכונה של קרמיקה לאמבטיה


מוצרים רלוונטים לכתבה: