אריחי מטבח מיוחדים

לכל המאמרים
כשחושבים על עיצוב מטבח, אנשים רבים יעסקו דווקא בהחלפת ארונות, הכיור או הברז. אך אין זה משנה איזה סגנון עיצובי אתם מעדיפים, במאמר הבא נוכיח לכם שהוספת אריחי מטבח מיוחדים הם פתרון מושלם עבור כל שיפוץ מטבח ויכולים לעשות פלאים לכל חלל!

אריחי מטבח מיוחדים


הכניסו קצת צבע, יצירתיות ואופי לחלל המטבח!


אז לפני שנפרט קצת יותר אודות סוגי האריחים והמקום בו ניתן לשלב אותם, כדאי שנסביר מעט על היתרון של השימוש דווקא באריחים לעיצוב המטבח. ראשית, בשונה מאלמנטים דקורטיביים שונים שאנו יכולים להוסיף למטבח, האריחים אינם תופסים מקום ומשתלבים בחלל כפי שהוא, בין אם מדובר בריצוף ובין אם מדובר בשילובם על אחד הקירות. לכן, אריחי מטבח מיוחדים למטבח יכולים להיות מושלמים גם עבור חדרים קטנים. שנית, אריחים מצוירים, ובייחוד כאלה המיוצרים בסגנונות מסורתיים, יכולים להוסיף נופך אותנטי וייחודי לחלל. מעבר לכך,  אריחים איכותיים עשויים מחומר עמיד, חזק וצפוף, המאפשר להם להחזיק לאורך זמן.

אריחים מיוחדים

אריחים מיוחדים - היכן ניתן לשלבם במטבח?


שילוב אריחים מיוחדים במטבח, נועד לרוב כדי להוסיף אופי באזורים נבחרים. לכן, ניתן למשל לשלבם על אחד הקירות במטבח, או כפס דק או עבה מעל השיש, הכיור ומשטחי העבודה. אריחים מומלצים למטרה זו ניתן למצוא למשל בקולקציית אריחי Playground שכוללים אריחים מצוירים בסגנון השואב השראה מן התרבות הספרדית. אריחים כאלה, יכולים להיות משולבים גם במרכז הרצפה ובכל אופן, תהיו בטוחים שהם יצליחו לשדרג כל מטבח ולשבור את מראה הקירות או הרצפה החד-גוני.
 
בנוסף, בהקשר לפרקטיות (שאיננה חשובה פחות מן העיצוב), ניתן להשתמש באריחים מיוחדים ומעוצבים בסגנון פרקט וכד', ובכל אופן, מומלץ להשתמש בכאלה המיוצרים מפורצלן, או גרניט פורצלן. אריחים כאלה נחשבים לעמידים במיוחד ואיכותיים, כשחלקם אף קלים מאוד לניקוי. בנוסף, ניתן להשיג כיום אריחי מטבח מיוחדים במגוון סגנונות, כך שיתאימו הן לעיצוב מודרני יותר הדוגל בצבעים בהירים ונקיים, והן לעיצוב כפרי-מסורתי שיכול לכלול גם צבעים עזים ואיורים שונים.
לסיכום, פשוט תנו לטעמכם האישי להתבטא ואל תתביישו להעיז. זכרו – אריחים מיוחדים המשולבים במטבח יכולים להיות הפתרון המושלם עבור כל מי שמעוניין להכניס קצת עיצוב וטוב טעם לחלל!


מאמרים נוספים:


קטלוג חיפויים
קרמיקה למטבח
המדריך לבחירת חיפויים
טיפים לבחירת אריחים לבית
עיצוב גדול למטבח קטן