עיצוב חדר האמבטיה

לכל המאמרים
חדרי האמבטיות כבר מזמן לא משמשים אותנו לרחצה בלבד.

אחרי שבוע של שגרה עמוסה, נוכל לנצל את האמבטיה שלנו כמתקן מפנק של ממש. זה לא משנה אם יש לכם בבית חדר אמבטיה עם זכוכית מוזאיקה, קרמיקה או פסיפס, חשוב שהם יהיו נקיים ככול הניתן.
 
כדאי שחדר האמבטיה יהיה מינימליסטי וללא חפצים מיותרים שאינם שיכים אליו. אם יש בו אביזרים רבים כגון, מוצרי שיער, קרמים למיניהם וכדומה, מומלץ לרכוש ארונות אמבט לאיחסון וכך לשמור על מראה נקי.  לשידרוג חווית השימוש, מומלץ להצטייד בקצף אמבטיות ריחני ובכמה נרות, ובתוך דקות להכריז שסוף השבוע הגיע.

עיצוב חדר האמבטיה

על מנת לקבל טבילה מושלמת עם מים נעימים לא רק מבחינת הטמפרטורה, כדאי למהול בקצף שמכיל שמנים שמרגיעים את העור ומותירים אותו נעים למגע למשך זמן.
אמבטיות ההרגעה לא נועדו לנשים בלבד, גם הגברים יוכלו למצוא בהן מקור שלווה, לבד או בזוג. אף הילדים יוכלו ליהנות מהם, בתנאי כמובן שיהיו להם מספיק צעצועים מעניינים במהלך הטבילה הממושכת.

מכיוון שחווית הרחצה משרה אווירה נעימה על כל בני הבית, מומלץ ביותר שעיצוב חדר האמבטיה ואריחי הקרמיקה יהיו ניטרליים וללא נטייה לצבעוניות יתרה. אם חדר האמבטיה שלכם קטן, ניתן להציב על אחד מהקירות מראה גדולה (אם אפשר- אחת שתצפה קיר שלם) ועל ידי כך ליצור תחושה של חדר גדול מאד ומרווח.

לאלו מכם שאינם מסתפקים באמבטיות פשוטות, תמיד אפשר לשדרג לג'קוזי קטן וביתי ולהוסיף אביזרי אמבטיה חדישים.. רחצה נעימה!

עיצוב חדר האמבטיה

 יכול לעניין אותך גם:

קרמיקה לחדר האמבטיה
חיפוי קירות אמבט

בחירת ברזים לבית,
טיפים לבחירת אריחים לבית